Filozofie prodeje

Filozofie našeho prodeje je stručná a jasná:
Vstřícný přístup k zákazníkovi - Kvalitní suroviny - Rychlý servis
– Nová technologie prodejních automatů


Přístup k zákazníkovi:


Už jste setkali s tím, že Vám servisman/ka nechtěl/a vyhovět? To se Vám u nás nestane… Disciplína a školení personálu jsou v tomto případě na místě. Od kontaktu s obchodníkem až po osobní odběr z automatu – to vše se snažíme monitorovat a zkvalitňovat. Pokud nebudete s čímkoliv spokojeni, pak neváhejte a rovnou nám napište či zavolejte. Rádi se s Vámi domluvíme na dalším postupu...
K surovinám:


Mléko

ve všech automatech na teplé nápoje od naší společnosti kde je uvedené mléko, je skutečně 100% mléko – tedy 100% mléčná sušina, která neobsahuje ztužené tuky, řepkový olej, soju a podobné náhražky mléčné báze.


Káva

Každý z našich prodejních automatů na teplé nápoje obsahuje dva druhy kávy. Tou první je espresso – čerstvě umleté z kávových zrn. Používáme italská espressa s výrazným podílem arabicy, což tvoří vyváženou a krémovou chuť, silné aroma a pěnový brousek přesně tak, jak se servíruje espresso v kavárenském provozu. Druhou kávou je instantní káva Ristora v nejvyšší freeze dried kvalitě. Italský výrobce si dal velmi záležet na chuti s vynikajícím aroma instantní kávy ve výjimečné kvalitě.


Kelímek

Pokud nabízíme tu nejvyšší kvalitu, pak považujeme za nutnost, aby finální produkt nebyl servírován do plastového kelímku. Je nám jasné, že těžko zařídíme, aby padal z automatu porcelán a tak jsme zvolili papírové kelímky. Papírové kelímky jsou velmi dobrou alternativou a díky nim se Vám může stát koupě teplého nápoje v našem automatu příjemným relaxem.


Míchátko

Většina námi nabízené technologie vydává automaticky do každého nápoje míchátko – dle přání zákazníka. Jistě se Vám již stalo, že jste si nemohli po koupi nápoje zamíchat cukr, který Vám zbyl po vypití nápoje na dně kelímku. To Vám u většiny našich automatů na teplé nápoje nehrozí…


Víčko

Teplý nápoj uzavřít a jít bez jakéhokoliv nechtěného potřísnění prostor v nichž je automat umístěn. Nabízíme každému našemu zákazníkovi, aby si zvážil, zda – li je tento elegantní způsob řešení přenášení teplých nápojů vhodný do prostor, kam automat umisťujeme.
K Technologii:


Námi dodávaná technologie je novinkou na českém trhu a využívá poslední trendy vendingového trhu v Evropě:
1. Čtečka bankovek na svačinovém automatu 2. U nápojových automatů připraví pressovací jednotka espresso v kvalitě dobré kavárny 3. Čidlo ve spodní části na výdej do vlastního šálku u většiny automatů na teplé nápoje 4. Design – moderní, neotřelý s vylepšenými komunikačními prvky a přehledným menu výběru teplých nápojů 5. Spolehlivost – nová technologie nabízí nadstandardní spolehlivost a tím minimum oprav a tudíž zákazníkovu spokojenost
K servisu:


Servis uzpůsobujeme s ohledem na počet prodaných porcí v jednotlivých automatech. Cyklický servis považujeme za nejlepší s ohledem na skutečnost, že chceme prodávat – nikoliv naopak. Frekvence návštěv je přizpůsobována odběru v daném místě či na dohodě se zákazníkem.

RYCHLÝ KONTAKT

Martin Průcha - 603 430 207

Opravy a servis


Telefonní kontakt
pro hlášení oprav a servis:
601 391 360

Otestujte si zdarma!


Pokud nejste rozhodnuti, jaký typ automatu či druh kávy zvolit, pak není nic jednoduššího, než si vyžádat ochutnávku z kancelářského či vendingového automatu. Zdarma předvedeme druhy káv a technologii přímo na vašem pracovišti.


Chci otestovat automat ›
Chci otestovat ochlazovač POU ›

počítadlo.abz.cz